Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko
