Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Method
af: Metode
