Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Email
bg: Е-поща
