Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Method
ca: Mètode

en: Email Notification
ca: Notificació per correu electrònic
