Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Email
hu: E-mail

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Method
hu: Mód

en: Email Notification
hu: E-mail figyelmeztetés
