Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Email
hy: Էլ. փոստ
