Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Email
it: E-mail

en: Method
it: Metodo
