Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Method
jv: Metode
