Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Email
lt: El. paštas

en: Method
lt: Būdas
