Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Email
nl: E-mail

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Method
nl: Methode

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie

en: Invalid date
nl: Ongeldige datum
