Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Email
ro: email

en: Method
ro: Metodă
