Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Frequency
ru: Частота

en: Method
ru: Метод
