Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Method
sl: Metoda
