Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Email
tr: E-posta

en: Method
tr: Yöntem
