Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Frequency
uk: Частота

en: Method
uk: Спосіб

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою
