Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Method
ast: Métodu
