Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Method
bo: ཐབས་ལམ
