Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Email
cs: E-mail

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Method
cs: Metoda
