Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Method
cy: Dull
