Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Email
de: E-Mail

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Method
de: Methode

en: Email Notification
de: E-Mail-Benachrichtigung

en: Invalid date
de: Ungültiges Datum
