Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Method
el: Μέθοδος
