Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Email
eu: Eposta

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Method
eu: Metodoa
