Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Method
fi: Tapa
