Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Method
id: Metode
