Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Method
ka: მეთოდი
