Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Email
ku: ئیمێل
