Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Email
mn: Имэйл
