Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Email
mr: ईमेल

en: Method
mr: पद्धत(Method)
