Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Method
pl: Metoda
