Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Email
ps: بریښنالیک
