Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Email
sv: E-post

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Method
sv: Metod
