Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Method
ug: ئۇسۇل
