Webform Scheduled Export (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Method
vi: Phương thức
