Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Method
ar: الطريقة
