Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Email
da: E-mail

en: Method
da: Metode
