Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Method
fa: روش
