Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Email
fr: Courriel

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Method
fr: Méthode

en: Email Notification
fr: Notification par courriel
