Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Email
is: Netfang

en: Invalid date
is: Ógild dagsetning
