Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Email
ja: メール

en: Frequency
ja: 周期的

en: Method
ja: メソッド

en: Email Notification
ja: メール通知
