Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри
