Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Frequency
pt: Frequência

en: Method
pt: Método

en: Email Notification
pt: Notificação por Email
