Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Method
ta: முறை
