Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Method
be: Метад
