Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Email
bn: ইমেইল
