Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Email
et: E-kiri

en: Frequency
et: Sagedus

en: Method
et: Meetod
