Webform Scheduled Export (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Email
hi: ईमेल

en: Method
hi: तरीका
