Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Email
hr: E-pošta

en: Method
hr: Metoda
