Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Method
oc: Metòde
