Webform Scheduled Export (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Email
sk: E-mail

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Method
sk: Metóda
