Webform Scheduler (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Webform
nl: Formulier

en: Start time
nl: Vanaf

en: Submissions for this form are closed.
nl: Inzenden van dit formulier is niet langer mogelijk.

en: Scheduler
nl: Planner

en: End time
nl: Tot

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date
